top

Mr. Pump

  • Velmi tichý provoz
  • Možnost externího ovládání
  • Nastavitelná rychlost motoru
picture

ČERPADLO MR. PUMP ECO – modely DE 14, DE 18, DE 22

Úsporné invertorové čerpadlo s vysokým výkonem je určené pro filtrování vody v rámci pískové filtrace. Díky technologii proměnných otáček je schopné přizpůsobit počet otáček podle aktuálních potřeb bazénu, což vede k úsporám energie a optimalizaci provozu.

Tichý chod vysoký výkon

Díky technologii InverSilence lze rychlost motoru nastavit na přesně požadovaný počet otáček. V případě potřeby zpětného proplachu lze čerpadlo nastavit na 100 % výkonu. Naopak pro každodenní potřebu filtrace, kdy postačí menší průtok, může čerpadlo běžet na nižší výkon, díky čemuž je jeho chod extrémně tichý a energeticky úsporný. Také životnost je díky technologii Aquagem InverSilence delší.

Chytré a jednoduché rozhraní

Všechny potřebné parametry se nastavují na jednoduchém displeji, který obsahuje i časovače každodenních režimů s provozní kapacitou od 30 % do 100 % nebo tlačítko pro zpětný proplach. Digitální vstup lze také snadno propojit s externím zařízením.

Až 10x větší úspora

Při použití u celosezónního bazénu o velikosti 60 m3 a průměrném provozu 16 hodin za 365 dní. Počítáme s cenou elektřiny 6 Kč/kWh.

Klasické čerpadlo spotřebuje 8760 kWh a jeho provoz tak stojí 52.600 Kč

Mr. Pump ECO spotřebuje 10 % toho co klasické čerpadlo, tedy 876 kWh. Cena provozu bude tedy rovněž desetinová – 5.260 Kč.

Předpokládaná úspora energie za 1 rok je tedy až 7884 kWh

Soft Start

Plně plynulá invertorová technologie bez nárazového proudu chrání domovní elektroinstalaci a prodlužuje životnost čerpadla.

Doporučený objem bazénu pro model DE 14: 20-40 m3

Doporučený objem bazénu pro model DE 18: 30-50 m3

Doporučený objem bazénu pro model DE 22: 40-70 m3

Hlavní výhody Mr. Pump

Máte zájem o Mr. Pump?

Do 24 h se vám ozve jeden z našich obchodních zástupců

background

Kde najdete naše prodejce?

Zobrazit prodejce

U těchto prodejců najdete naše produkty